.
.
Şimdi Çalan Radyo Power Türk

www.radyo-müzik.com

.

Radyo-Müzik.com - Neden Dinleyemiyorum Sayfası

Değerli Radyo-Muzik.com ziyaretçilerimiz, sitemizde bulunan radyolar istasyonları sizlere canlı olarak dinlemeniz için hizmetinize sunulmuştur. Radyo yayınlarının hiç biri sitemiz üzerinden yapılmamaktadır. Sitemiz üzerinden sadece canlı yayın yapan radyo istasyonlarının yapmış oldukları yayınlar dinletilebilinmektedir.


Radyo dinleme işleminde problemler yaşıyorsanız bu problemleri bize iletişim sayfamız üzerinden bizlere bildirebilirsiniz. Unutulmamalıdır ki yayın ile ilgili oluşabilecek dinleme problemlerinde sitemizin herhangi bir kusuru aksamı yoktur. Radyo yayını yapan sistemlerde yaşanan aksaklıklar bizim ve diğer radyo dinleme sitelerinde de yaşanabilmektedir. Bu radyo yayını yapan radyo istasyonundan kaynaklanan bir problem olarak karşımıza çıkmaktadır.

Sizler için bu aksaklıkları en kısa çözülmesi bizim tek temmimizdir. Bu yüzden bizimle iletişime geçerseniz hangi radyo programının dinlenemediğini bildiriseniz en kısa süre içerisinde bu aksaklığın giderilmesi için elimizden geleni yapabiliriz.

Sitemiz üzerinden dinlenmekte olan radyo istasyonları için herhangi bir program kullanılmamaktadır. Radyo yayınlarını dinleyebilmek için modern tarayıcılar kullanmanızı öneririz.

Sitemiz üzerinden mobil telefonlarınız ile radyo dinlenme işlemlerini en kısa süre içerisinde aktif edeceğimizi belirtir radyo dinle keyfini bizim sitemizi kullanarak bizlere onur verdiğiniz için teşekkür ederiz.

Radyo-Muzik.com Site Yönetimi

İLLERE GÖRE RADYOLAR